Volkswagen розробляє доступний та потужний автомобіль – Автоновини

Оновлений Volkswagen GTI представляє собою доступний і потужний автомобіль, який пропонує новий погляд на знамените спортивне дизайнерське рішення. Компанія планує замінити VW Polo цією моделлю. Електричний автомобіль вже демонструвався на знімках, і його поява в продажу запланована на 2026 рік.

Згідно з даними, цей автомобіль буде випускатися одночасно з Volkswagen Golf GTI, що пройде оновлення в 2024 році. Тим не менш, ця електрична модель, яка, можливо, отримає назву VW ID.2 GTI, стане альтернативою традиційним бензиновим моделям Golf та Polo.

Раніше компанія представила концептуальну модель – Volkswagen ID2.all. Цей компактний автомобіль має довжину приблизно 4 метри, колісну базу 2600 мм, ширину близько 1,8 м і висоту 1,5 м. Кузов виконаний у яскраво-червоному кольорі з темними стилістичними деталями.

На даху розміщено компактний спойлер, а колеса у стилі ретро мають діаметр 20 дюймів. Додаткову агресивність автомобілю надають великі повітрозабірники в передньому бампері, виділені бічні пороги і задній дифузор.

Очікувана потужність електромотора становитиме від 250 до 300 кінських сил. Запас ходу на одному заряді батареї складе близько 450 км. Ціна автомобіля передбачається у діапазоні від 25 000 до 30 000 євро.

Автозапчастини до Volkswagen тут – https://exist.ua/uk/volkswagen-cars/

Источник

To Top