Toyota представила новий бюджетний позашляховик – Автоновини

Японський автовиробник Toyota представив оновлену версію свого популярного позашляховика Tacoma. Ця модель спеціально розроблена, щоб задовольнити потреби практичних водіїв. Планується, що новинка надійде у продаж у 2024 році. 

Освіжений дизайн та зосередження на надійності та функціональності вирізняють цю модель.

Як інформує Carscoops, стартова ціна оновленого Toyota Tacoma 2024 року буде встановлена на рівні $31,500. Хоча ціна вища в порівнянні з подібними моделями Nissan та Chevrolet, пропозиція Tacoma все ще приваблива для шукачів якісного позашляховика.

Позашляховик Toyota Tacoma обладнаний передовою системою безпеки Toyota Safety Sense 3.0. Вона включає в себе адаптивний круїз-контроль, систему моніторингу смуг руху та технологію попередження зіткнень з пішоходами. До інших особливостей належать автоматичне перемикання на дальнє світло, розпізнавання дорожніх знаків та система попередження про виїзд з полоси.

Доступні варіанти двигунів включають потужності 228, 270 та 278 кінських сил, а також гібридну версію з 326 кінськими силами. Преміум комплектація буде доступна за $52,100.

Новий Toyota Tacoma 2024 року поєднує в собі практичність та сучасний дизайн за конкурентноздатною ціною, що неодмінно зацікавить широке коло автолюбителів.

Автозапчастини до Toyota тут – https://exist.ua/uk/toyota-cars/

Источник

To Top