Renault презентував модифікований Dacia Duster – Автоновини

Офіційно представлений оновлений бюджетний позашляховик Dacia Duster 2024 року. Новинка незабаром дебютує на ринку України під назвою Renault Duster третього покоління. Деталі дизайну цього авто вже не є таємницею.

Новий Duster буде доступний в Україні у 2025 році. Цей довгоочікуваний бюджетний позашляховик виготовлятиметься на заводі в Туреччині. Зовнішній вигляд машини дуже схожий на модель Dacia, створену в дусі концепту Bigster.

Передня частина відрізняється характерною решіткою між фарами, на якій красується великий логотип Renault. Задня частина багажних дверцят також прикрашена логотипом марки. Інші елементи дизайну залишилися незмінними.

Мотори третього покоління Renault Duster включають:

  • 1-літровий бензиновий турбомотор (100 к.с.);
  • 1.2-літровий бензиновий турбогібрид (130 к.с.);
  • 1.6-літровий бензиновий турбогібрид (140 к.с.).

Комплектація Duster третього покоління вражає: цифрова панель приладів, 10-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи з навігацією, підтримка Apple CarPlay та Android Auto, круїз-контроль, паркувальний радар, 6 подушок безпеки.

До оснащення також входять безключовий доступ, клімат-контроль, камера заднього виду, бездротове заряджання для смартфонів, аудіосистема з 6 динаміками.

Автозапчастини до Renault тут – https://exist.ua/uk/renault-cars/

Источник

To Top