Суспільство

Відбулася нарада щодо мобілізації

З метою проведення невідкладних заходів з питань організації уточнення військового обліку та підготовки до проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району, очільником Берегівської РВА Віталієм Матійом проведено нараду з головами територіальних громад та їх профільними заступниками з питань мобілізації. За участю керівників районного відділу поліції та РТЦК та СП.

В ході наради було поставлено конкретні завдання щодо організації та забезпечення оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу, прибуття техніки, ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Обговорили спільний алгоритм дій щодо подальшої співпраці та надали відповідні пропозиції стосовно покращення роботи в цьому напрямку. Торкнулися і проблемного питання – ухилення від служби військовозобов'язаних, а також про притягнення посадових осіб підприємств і організацій до відповідальності за порушення законодавства про мобілізацію.

Окрему увагу приділили питанню щодо проведення оповіщення військовозобов’язаних та забезпечення їх своєчасного прибуття до РТЦК та СП.

За результатами обговорення питань прийнято відповідні рішення, відповідальним працівникам дані доручення та встановлено терміни їх виконання.


« повернутися

To Top