Мініатюрний кросовер Hyundai вирушає в Європу – Автоновини

Корейський автовиробник Hyundai вперше представив свій компактний кросовер Casper у 2021 році. Ця модель швидко завоювала популярність, але до цього моменту вона була доступна лише на ринку Південної Кореї. Тепер Casper готується до свого дебюту за кордоном, починаючи з Європи.

Нещодавно прототипи електричного варіанту Casper, призначені для європейського ринку, були помічені фотошпигунами. Ці моделі мали подовжену колісну базу.

В основі цих автомобілів буде та ж сама платформа K1 від Hyundai Motors, що і у стандартної версії Casper. Враховуючи щільний камуфляж, передбачається, що дизайн кросовера зазнає певних змін. Щоправда, деякі елементи, такі як радіаторна решітка та фари, схожі на ті, що є у оригінальній моделі.

Звичайний Casper має довжину 3,6 метра, ширину та висоту по 1,6 метра. Він оснащений літровим 3-циліндровим бензиновим двигуном у атмосферній та турбованій версіях з потужністю 67 та 100 кінських сил відповідно.

Що стосується електричного Casper для Європи, то точні характеристики силової установки поки залишаються невідомими. Припускають, що ця силова установка може бути аналогічною до оновленого Kia Ray, що має електромотор на 87 кінських сил. Також вона може включати акумуляторну батарею з ємністю 35,2 кВт·год.

Автозапчастини до Hyundai тут – https://exist.ua/uk/hyundai-cars/

Источник

To Top