Новини Франківська

Міжнародний республіканський інститут запрошує взяти участь у Школі волонтера 9-10 грудня – Новини Івано-Франківська

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) має намір провести в м. Івано-Франківськ Школу волонтера 9-10 грудня в рамках проекту «Програма ефективної та відповідальної політики (U-RAP)» який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

МРІ розпочав співпрацю з Україною з 1994 року для просування належного врядування, зміцнення державних і громадських інститутів та об’єднання зусиль у країні на етапі перехідної демократії. Зосереджуючи свою діяльність на регіональному та місцевому рівнях, МРІ працює з місцевими партійними осередками, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування по всій території країни. МРІ сприяє підтримці громадян, громадянського суспільства, неурядових організацій з метою посилення їхньої ролі в процесах прийняття рішень на місцевому рівні та підтримці волонтерського руху в складний військовий час.

 

Школа волонтера буде присвячена темі «Правові аспекти волонтерства та профілактика вигорання” та має на меті підтримати волонтерський рух в м. Івано-Франківськ і надати знання, які можуть допомогти, зокрема, новим активістам ефективно продовжувати свою громадську діяльність.

 

Анонс Школи волонтера можна знайти за посиланням – https://www.facebook.com/IRIUkraine/posts/pfbid02W9W587aiceEhkfpas8TzhJhMRXQ1sHdtm8zZMUZEmG876Psf6AgvBSjvdwVkUt2Wl

 

Деталі та реєстрація тут: https://forms.office.com/r/x0p7VeBwTX

 

Дедлайн подачі заявок – 7 грудня 2023.

 

Програма Школи додається до листа.

 

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, будь ласка, звертайтеся до Керівника програм МРІ по роботі з громадянським суспільством Олени Шеремет ([email protected]; тел.: 067-328-10-20).

 

Міжнародний республіканський інститут запрошує взяти участь у Школі волонтера 9-10 грудня

 

To Top