КУЛЬТУРА

У Хмельницькому уклали перший договір на оновлення «Дитячого світу»

Перший договір на реконструкцію "Дитячого світу" уклали 28 листопадаПерший договір на реконструкцію “Дитячого світу” уклали 28 листопада. Фото: з архіву

На першому етапі в будівлі оновлять комунікації.

Сьогодні, 28 листопада, комунальне підприємство «Агенція муніципальної нерухомості» уклало угоду з ТОВ «Арка ЕМ» щодо проведення капітального ремонту будівлі торгівельного центру «Дитячий Світ» у Хмельницькому вартістю 7,5 мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту «Прозорро».

Роботи заплановані у приміщеннях першого та другого поверхів.

Раніше сайт «Є ye.ua» писав, що для оновлення будівлі, якій вже понад півстоліття, планується залучити грантові кошти та зароблені гроші комунального підприємства. 

В 2023 році Хмельницький увійшов до переліку муніципалітетів, що були відібрані у межах всеукраїнського конкурсу місцевих ініціатив в рамках проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)». Це дозволило залучити кошти Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

У липні депутати міськради погодились на отримання гранту від Програми розвитку ООН (ПРООН) для фінансування інвестиційного проєкту «Формування інноваційного бізнес-середовища шляхом проведення капітального ремонту, розкриття потенціалу та осучаснення застарілого торговельного центру» – будівлі торговельного центру «Дитячий Світ». Загальна вартість проєкту – близько 35 мільйонів гривень.

За умовами гранту місто отримає 654 тисячі 836 євро або понад 25 мільйонів гривень, решта – вклад підприємства згідно p умовfvb співфінансування. Зокрема, раніше комунальники вже провели тендер на модернізацію ліфта. Тож фактично це перший підписаний договір на проведення ремонтних робіт в рамках проєкту оновлення будівлі.

В рамках першої черги робіт планується оновлення допоміжних та технічних приміщень, системи опалення, вентиляції, водопостачання та водовідведення, пожежної сигналізації та пожежогасіння. Роботи планують завершити до 1 березня 2024 року.

На тендер прийшов один учасник – ТОВ “Арка ЕМ”, яке запропонувало виконати роботи за сім мільйонів 522 тисячі гривень. Засновниками підприємства є Ірина Подоля та Володимир Другоруб.

Раніше також КП «Агенція муніципальної нерухомості» підписало договірз ТОВ “Віп Контроль” щодо заміни ліфта у будівлі “Дитячого світу” вартістю 1,88 мільйонf гривень.

Крім того, цього тижня Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради оголосило черговий тендер на проведення робіт в рамках проєкту оновлення “Дитячого світу”. Мова йде про утеплення фасаду будівлі та заміни вікон. Очікувана вартість робіт складає 15,1 мільйона гривень.

Раніше міський голова Олександр Симчишин зазначав, що в результаті реалізації всього проєкту реконструкції “Дитячого світу” планується утеплення фасаду та покрівлі, ремонт торгівельного залу, встановлення ліфту, капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, заміна електропроводки, ремонт торгового залу, ремонт санвузлів на другому поверсі. На другому поверсі буде створений багатофункціональний простір для розвитку бізнесу, а також хаб інновацій і продуктивних ідей.

To Top