ПОЛІТИКА

Підтримка багатодітних сімей: з 1 квітня стартує нова програма, яка передбачає щомісячну допомогу на дітей

Про це, повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

Розенко повідомив – 1 квітня стартує програма підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплату щомісячної допомоги на дітей – кожна сім'я, де є діти до шести років, отримають 1700 гривень на кожну дитину в сім'ї.

Якщо при цьому, в сім'ї є новонароджений, батьки якого отримують 950 гривень на місяць додатково, ця обставина ніяк не вплине на виплати. Тоді батьки будуть отримувати 1700 гривень і 950 гривень зверху, інформує Ukr.Media.

«Це нова соціальна програма, яку уряд реалізує з ініціативи президента України. З 1 квітня 2019 року буде виплачуватись щомісячна допомога в розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину до досягнення ними шести років. Таку допомогу отримують всі багатодітні сім'ї», – заявив Розенко.

На подібну програму буде виділено 2,5 мільярда гривень.

«Всі необхідні кошти, а це близько 2500000000 гривень для реалізації цієї програми закладено в Державному бюджеті України. Завдання місцевих органів влади – забезпечити їх своєчасну виплату», – наголосив Розенко.

Раніше про нову виплати для багатодітних сімей повідомляли в Мінсоцполітики – в 2019 році збільшують допомогу багатодітним сім'ям, але от як її отримати і скільки в підсумку отримають «на руки» батьки, Мінсоцполітики дали пояснення тільки зараз.

To Top