Новини Мукачево

Незаконна схема не спрацювала: закарпатки намагалися незаконно везти понад тисячу нових електронних сигарет | Новини Закарпаття –

20.11.2023 09:26
457


0
Незаконна схема не спрацювала: закарпатки намагалися незаконно везти понад тисячу нових електронних сигарет

На митному посту «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, митники упередили незаконне переміщення товару.

18 листопада, у пішохідну смугу зайшли дві жінки 32-ох та 36-ти років, жительки Закарпатської області, котрі поверталися з Угорщини. Обидві для проходження митного контролю обрали «зелений коридор», що передбачає переміщення товарів, які не потребують обов’язкового декларування. Про відсутність у них будь-яких товарів для письмового декларування, жінки повідомили інспекторам митниці і при усному опитуванні. Проте, під час огляду особистих речей закарпаток, митники виявили у них незаявлений товар – нові електронні сигарети іноземного виробництва. У поліетиленових пакетах в однієї жінки було 510 штук, у іншої – 540 штук пристроїв. Орієнтовна вартість товару сягає понад 300 тис грн., а точну – визначить спеціаліст-експерт.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 2 ст.471 Митного кодексу України (недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами). Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі 30% вартості незадекларованих товарів. На обох порушниць складено протокол, а товар вилучено. Справу розглядатиме Закарпатська митниця.

 

Читайте також:

Які документи необхідні для перевезення вантажу приватній особі: правила вантажоперевезень в Україні

343


0

To Top