Суспільство

У Берегівському районі реалізують важливий проєкт підтримки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

У межах ініціативи першої леді України Олена Зеленська «Адреса дитинства», Закарпатська ОВА разом з Камʼянською громадою та міжнародною гуманітарною організацією «Людина в біді Словацька Республіка реалізується проєкт сучасного, комфортного й безбарʼєрного середовища для нових сімей.

Чотири двоповерхові будинки зводяться за передовими технологіями для того, щоб забезпечити сімейне виховання дітей, які за певних життєвих обставин позбавлені можливості зростати у своїй родині.

Розвинена місцева інфраструктура має все для їх комфортного проживання й навчання. Неподалік є школа, дитячий садок, спортивний майданчик, магазини та зупинка громадського транспорту.

"Попри війну ми робимо все можливе, щоб діти знайшли свої родини, а разом із ними білет у майбутнє у вільній європейській Україні", – наголосив у своєму пості в соцмережі Facebook очільник ОВА Віктор Микита.

Даний проєкт планують завершити у 2024 році й передати готове житло окремим сім'ям, які візьмуть на виховання та спільне проживання не менш ніж 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

 


« повернутися

To Top