Представлено оновлений Kia EV6 – Автоновини

Електричний кросовер Kia EV6, представлений у 2021 році, готується до свого першого оновлення. Портал Carscoops вирішив розкрити завісу та представив свій рендер оновленого EV6. 

Візуалізація базується на фото прототипів, знятих під час дорожніх випробувань у Південній Кореї.

Оновлений EV6 отримає вдосконалення, відображаючи останні дизайнерські тенденції бренду. Передбачається, що кросовер отримає оновлені світлодіодні фари та модифікований бампер. Задня частина може зазнати незначних змін у графіці ліхтарів. Це надасть йому схожість із флагманським EV9. Вражаючий зовнішній вигляд буде доповнений новими легкосплавними дисками.

У салоні очікується впровадження нових дизайнерських рішень. А саме, оновленого керма та панелі з трьома дисплеями, аналогічно як в EV9. Також прогнозується розширення опцій для автономного водіння та підключення.

Збережуться силові агрегати та акумулятори. Проте важливі технічні модифікації для Kia EV6 очікуються при зміні поколінь. За передбаченнями, друге покоління перейде на інтегровану модульну архітектуру (IMA), замінивши нинішню платформу E-GMP. Очікувати нове покоління варто в 2027 році. 

Автозапчастини до Kia тут – https://exist.ua/uk/kia-cars/

Источник

To Top