Перше авто від Xiaomi розсекретили – Автоновини

На території Китаю кожен новий автомобіль мусить пройти сертифікацію від державних регуляторних інстанцій, і щомісяця Міністерство промисловості та інформаційних технологій (MIIT) випускає перелік засобів пересування, що успішно завершили цей процес. Їм й дякуємо за інформацію.

Звичайно, це викликає невдоволення у виробників авто, адже в цьому переліку відкриваються деталі та фото автомобілів, які ще не представлені на ринку.

Отже, Xiaomi SU7 – це електричний седан із розмірами 4997/1963/1455 мм і базою коліс 3000 мм. Пропонуватиметься з двома варіантами розміру коліс – 19- та 20-дюймовими, з параметрами шин 245/45 R19 і 245/40 R20 відповідно.

Компанія Xiaomi представила дві модифікації – з лідаром та без нього. Лідар вмонтований над лобовим склом. Зі знімків видно, що у стійці вмонтована камера, що натякає на можливість розблокування авто за допомогою розпізнавання облич.

Моделі електромобілів будуть доступні з заднім та повним приводом. Однопривідна модель буде мати мотор з потужністю 220 кВт, тоді як версія з повним приводом буде оснащена двома двигунами загальною потужністю 495 кВт. Максимальна швидкість базової версії – 210 км/год, а преміальна модель зможе розвивати до 265 км/год. Згідно з інформацією від MIIT, існують три варіації авто: SU7, SU7 Pro і SU7 Max. Деякі комплектації матимуть активне заднє антикрило.

Двигун моделі – TZ220XS000, виробництва United Automotive Electronics Co. Він також буде укомплектований системою ETC, що дозволяє автоматично оплачувати проїзд по платних дорогах, не зупиняючи машину.

Операційна система автомобіля SU7 буде працювати на HyperOS – операційній системі від Xiaomi, придатній як для смартфонів, так і для автомобілів.

Масове виробництво електричного 4-дверного 5-місного авто SU7 почнеться у грудні 2023 року, а постачання розпочнеться у лютому 2024-го. Виробляти будуть на заводі BAIC у Пекіні.

Источник

To Top