ПОЛІТИКА

Депутати активно готують закони про діяльність криптовалюти в Україні

В Кабміні планують легалізувати майнінг криптовалют.

Верховна Рада планує ухвалити нові закони до 2020 року, які впорядкують діяльність криптоактивів в Україні, інформує Ukr.Media.

Про це розповів народний депутат України 9-го скликання і фахівець з інформаційних технологій Олексій Жмеренецький на своїй сторінці в Facebook.

До всього, народні обранці хочуть внести зміни в Податковий кодекс, щоб встановити у ньому такі поняття, як "майнінг", "криптоактив" тощо.

"Крім цього ми опублікуємо протягом двох тижнів законопроєкт про токенізацію активів. Потенційно — це токенізація корпоративних і державних активів на сотні мільярдів доларів з безпрецедентною прозорістю Protected by Blockchain", — написав у своєму пості Жмеренецький.

За словами Жмеренецького, щонайменше 50 депутатів внесуть ці зміни у ВР України.

"Ми запропонуємо президенту Володимиру Зеленському визначити їх невідкладними для швидкого розгляду, адже це величезний потенціал економічного зростання, який складе мільярди доларів." — пояснив народний обранець.

Нагадуємо, що раніше уряд заявив, що готовий затвердити легалізацію майнінгу криптовалют протягом 2-3-х років. Також про легалізацію криптовалют вже йшлося в минулому 2018 році, коли уряд Гройсмана планував розробити план з оподаткування криптовалют.

To Top