Суспільство

Регіональний форум “Реформування харчування: виклики, досягнення, перспективи”

Сьогодні очільник Берегівської РВА Віталій Матій разом з представниками місцевих рад та органів управління освіти Берегівського району взяли участь у регіональному форумі «Реформування харчування: виклики, досягнення, перспективи», який відбувся в Ужгороді, за ініціативи Закарпатської ОВА за підтримки Офісу Президента та Міністерства освіти і науки України.

Обговорили дорожню карту реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період 2023-2027 р., модернізаціюхарчоблоків із застосуванням трьох технологічних моделей організації харчування, регіональний аспект впровадження реформи та інші ключові аспекти.

Також у межах форуму обговорили План реалізації Стратегії, особливості модернізації харчоблоків закладів освіти з використанням новітніх технологічних процесів та шляхи посилення фінансової спроможності громад для ефективної реалізації реформи.

Окрему увагу приділили розвитку кадрового потенціалу й підготовці «агентів реформи».

«Дана реформа шкільного харчування не лише про модернізацію кухні, заміну меню. Ми повинні докласти зусиль і зробити так, щоб якісне шкільне харчування було доступним для всіх наших дітей, щоб вони мали сили навчатися у цей стресовий час. Це необхідний крок для здорового майбутнього країни», – зазначив Віталій Матій.

 


« повернутися

To Top