Оголошено ціни на Renault Trafic E-Tech – Автоновини

У вересні було оголошено про вихід повністю електричного автомобіля Renault Trafic E-Tech. Нарешті, стали відомі подробиці щодо вартості цього комерційного авто.

Не лише визначено ціну, але також відкрито прийом замовлень на будь-яку з трьох розмірних версій. Це будуть фургони з однорядними та дворядними кабінами. Також кузовний відсік об’ємом 6,7 та 8,9 м³ для класичних кабін і 4,3 м³ з дворядним салоном.

Версія з 6-місним салоном L2H1 буде найбільш витратною. Початкова ціна в Європі становитиме 42 800 євро. Фургон версії L2H2 коштуватиме 41 700 євро, L2H1 – 40 200 євро. Шасі для надбудови, які завод випускатиме за 37 500 євро, буде найбільш доступним варіантом. Інформація про версію L1 буде оприлюднена пізніше.

Цей новий електрокар у сегменті LCV розширить лінійку акумуляторних комерційних машин Kangoo і Master. Електричний Trafic обладнаний двигуном потужністю 90 кВт (або 122 к.с.) та батареєю на 52 кВт-год. Renault анонсував змішану автономність WLTP до 297 км.

Електричний автомобіль практично не відрізняється зовні від версій із ДВЗ. У салоні обладнаний 8-дюймовим сенсорним екраном, є сумісність з Apple CarPlay і Android Auto. Серед стандартних опцій – електрично регульовані дзеркала, кондиціонер і навіть класичний круїз-контроль.

Автозапчастини до Renault тут – https://exist.ua/uk/renault-cars/

Источник

To Top