Новини Франківська

Анонс стратегічної сесії щодо грантової підтримки бізнесу – Новини Івано-Франківська

14 листопада 2023 року з 14.00 год до 16.00 год відбудеться стратегічна сесія (on-line) на тему «Грантова підтримка для впровадження інноваційних рішень та зеленої економіки МСП Івано-Франківської громади – доступні можливості та перспективи» в межах реалізації проєкту «Впровадження інноваційних рішень та створення умов для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади».

 

Це вже п’ята  стратегічна сесія для МСП, взявши участь в якій представники бізнесу дізнаються про можливості отримання грантів для впровадження інноваційних рішень та зеленої економіки на території Івано-Франківської громади, про успішні кейси грантової підтримки МСП та проаналізують основні помилки в підготовці грантових заявок. А також ознайомляться із результатами опитування МСП Івано-Франківської громади, яке проведене в рамках проєкту «Впровадження інноваційних рішень та створення умов для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади» і з презентацією про те, що вже зроблено в рамках даного проєкту.  

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1WnFvFRcVPx6T1UD3_1hMVoHo4zOHgtbl2IuTtdskZq0/edit

Нагадаємо, що в Івано-Франківську триває реалізація проєкту «Впровадження інноваційних рішень та створення умов для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади», метою якого є: створення умов для розвитку та підвищення екосвідомості МСП, сповідування принципів ведення «зеленого» бізнесу, впровадження екоінновацій від етапу виробництва продукту до споживання і переробки, застосування підходів кругової економіки для становлення життєздатного та конкурентоспроможного бізнесу на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Захід організовує Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua  

Зміст публікації є виключною відповідальністю Івано-Франківської міської ради і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Анонс стратегічної сесії щодо грантової підтримки бізнесу

 

To Top