Шведи представили потужний гіперкар на біопаливі – Автоновини

Koenigsegg Jesko Plus випустять в обмеженій серії у 125 одиниць. Цей гіперкар здатен функціонувати на біопаливі E85, що дозволяє збільшити його потужність до 1600 к.с.

Шведська компанія Koenigsegg представила свій новий гіперкар Jesko Plus. Ця модель має декілька відмінностей від базової версії.

Koenigsegg Jesko Plus зовнішньо схожий на модифікацію гіперкара Attack. На кузові моделі помітний напис “Plus” поруч з назвою.

Як і в базовій моделі, у цьому гіперкарі присутній великий сплітер спереду та компактні фари. Також на кузові є численні аеродинамічні елементи.

Задня частина оснащена великим антикрилом, яке може регулювати свій кут в залежності від дорожньої обстановки.

Перший Koenigsegg Jesko Plus у світі має перламутрово-зелений колір з білими акцентами Crystal White. На автомобілі встановлені колісні диски AirCore Carbon, виготовлені з карбону.

Салон гіперкара оформлений у чорному і сірому кольорах з білими акцентами. Оздоблення включає шкіру Desiato з білою облямівкою Snow.

Koenigsegg Jesko Plus оснащений опцією Environmental Power Upgrade, що дозволяє його 5,0-літровому турбодвигуну працювати на біопаливі E85. Це збільшує потужність з 1280 до 1600 к.с. Двигун працює в парі з 9-ступеневою секвентальною коробкою передач.

Прискорення від 0 до 100 км/год становить близько 2,5 секунди, а максимальна швидкість перевищує 400 км/год.

Загальна кількість випущених гіперкарів Koenigsegg Jesko складе 125 одиниць. Ціна кожної моделі визначається індивідуально з клієнтом.

Источник

To Top