Opel розробляє компактний електрокар – Автоновини

Opel активно працює над створенням нового доступного електромобіля. Він буде базуватися на передовій платформі STLA Small від Stellantis. Новинка отримає вражаючий запас ходу завдяки вдосконаленій акумуляторній батареї. 

Генеральний директор компанії, Флоріан Хюттль, акцентує увагу на планах використання енергоефективної батареї. Ця батарея дозволить значно знизити виробничі витрати. Одним з ключових завдань інженерів під час створення компактних електромобілів є зменшення маси. Це ж в свою чергу, відразу позначиться на значному збільшенні запасу ходу.

Флоріан Хюттль також висловив намір компанії встановити ціновий поріг на рівні 25 000 євро за електромобіль. Він заявив про важливість адаптації до зростаючого попиту на доступні електромобілі від споживачів. Очікується, що новий електромобіль Opel буде розроблений на основі платформи STLA Small, яка також використовується у Citroen e-C3. Ця платформа буде використовуватися для моделей від A- до C-сегментів. Архітектура дозволяє використовувати акумуляторні батареї об’ємом від 37 до 82 кВт⋅год.

Базова версія моделі буде оснащена електромотором потужністю близько 94 к.с. Також планується випуск більш потужних модифікацій. Очікується, що ця нова модель буде готова для серійного виробництва в 2026 році. Початкова ціна орієнтовно буде 26 500 доларів.

Автозапчастини до Opel тут – https://exist.ua/uk/opel-cars/

Источник

To Top