ПОЛІТИКА

Олександр Скічко йде на вибори від “Слуги народу”

Він зазначив, що Україна переживає переломний момент, адже вперше президентом стала людина не з системи.

Телеведучий Олександр Скічко буде балотуватися у Верховну Раду по мажоритарному округу 197 на Черкащині від партії "Слуга народу". Про це він повідомив в Instagram. "Я йду в політику, бо мені набридло. Мені набридло слухати порожні обіцянки кожні п'ять років, їздити по розбитих дорогах. І особливо мені набридло чути, як мої друзі хочуть виїхати в іншу країну", — сказав Скічко, інформує Ukr.Media.

Він додав, що українці втрачають свою державу, а йому цього дуже не хочеться. Також він зазначив, що, на його думку, Україна переживає переломний момент, оскільки вперше за історію президентом стала людина не з системи.

"Але, попри те, що 73% людей у другому турі проголосували за Володимира Зеленського, сьогодні Верховна Рада не хоче голосувати за ініціативи, не хоче навіть їх розглядати. Я вважаю, що це пряма неповага до 73% населення України. Та й, в принципі, до всієї України. Я вірю в нашого президента. Я вірю в партію "Слуга народу". Я вірю в те, що ви нас підтримаєте", — сказав Олександр Скічко.

Він додав, що вірить "у нашого президента, в партію "Слуга народу", та що народ їх підтримає. Дострокові вибори у Верховну Раду відбудуться 21 липня.

Нагадаємо, захисник ФК "Карпати" Артем Федецький також балотується у Верховну Раду від партії "Слуга Народу". Колишній футболіст збірної України увійшов в число кандидатів в депутати по мажоритарному округу 118 у Львівській області.

To Top