Новий Volkswagen Transporter вийшов на тести – Автоновини

Volkswagen розпочав тестування нового покоління свого фургона Transporter. Авто отримає оновлену платформу і буде доступне у варіантах з традиційним двигуном внутрішнього згоряння та електродвигуном.

Розробка нового транспортного засобу відбулася в рамках співпраці з Ford. Раніше автомобіль базувався на Multivan T7, але тепер він використовує платформу Ford Transit Custom. Попри те, що авто покрите камуфляжем, можна помітити його зовнішню подібність до базової моделі, зокрема в бічних лініях та вертикальних задніх ліхтарях, хоча графіка ліхтарів відрізняється. Фари нового Transporter взяті від Multivan T7.

Відомо, що оновлений Transporter буде оснащений 2,0-літровим дизельним двигуном на 109, 134, 148 та 168 кінських сил. Також буде доступна гібридна версія з 2,5-літровим бензиновим двигуном, електромотором та акумулятором на 11,8 кВтг.

Пізніше з’явиться повністю електрична модель на 135 та 217 кінських сил. Обидві електричні версії матимуть батарею на 74 кВтг, забезпечуючи запас ходу до 380 км. Фотошпигуни вже встигли зафіксувати на тестах саме електричний варіант моделі. Дата випуску автомобіля на ринок поки не оголошена, як і офіційний дебют.

Автозапчастини до Volkswagen тут – https://exist.ua/uk/volkswagen-cars/

Источник

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top