ПОЛІТИКА

Данія, Швеція і Швейцарія виділять $14 млн на соцпроект на Донбасі

Проект покликаний сприяти ефективному управлінню та соціальній згуртованості в Донецькій і Луганській областях.

Уряди Данії, Швеції і Швейцарії оголосили про початок проекту "Ефективне управління та залучення громадян для поліпшення доступу до правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної згуртованості на сході України". Про це повідомляє ПРООН в Україні, інформує Ukr.Media.

Проект має бюджет $14,045 млн і розрахований до 2022 року.

"Кризу довіри можна подолати тільки створюючи робочі місця, долаючи бідність, реалізуючи антикорупційні заходи, впроваджуючи правоохоронну та судову реформи, а також забезпечуючи права людини", – зазначають автори програми.

Швеція і Швейцарія, які протягом останніх 3,5 років спільно фінансували впровадження заходів Програми ООН з відновлення і розвитку світу, прагнуть закріпити досягнуті результати і надалі підтримувати ефективне управління і сприяти соціальній згуртованості в регіоні.

Крім того, завдяки виділеним коштам, Швеція прагне підтримати заходи з покращення стану навколишнього середовища в регіоні.

У той же час датська Програма миру і стабілізації ситуації в Україні з 2018-2021 рр. проводить роботу для підтримання стабільності та ефективного управління в регіоні. Ця програма планує виділити кошти зі свого Фонду в підтримку миру і стабільності, які будуть спрямовані на заходи з покращення доступу до правосуддя та громадської безпеки.

To Top