ПОЛІТИКА

Садовий розповів про мотиви створення «Самопомочі»

Мер Львова Андрій Садовий заявив про те, що збудувати успішне місто можна тільки, коли збудуєш успішну країну.

Мер Львова Андрій Садовий  в ефірі одного з українських телеканалів заявив про те, що збудувати успішне місто можна тільки, коли збудуєш успішну країну, саме тому команда Андрія Садового пішла в партійне будівництво.

Садовий розповів, що він вже досить давно перебуває на посаді мера, через що він і вирішив створити політичну партію адже бачив лише в такому створенню можливість будівництва, як міста так і країни в цілому.

«Так я працюю мером більше десяти років, і я в певний момент зрозумів, що збудувати успішне місто можна тільки, коли збудуєш успішну країну, і ми пішли в партійне будівництво. Це люди, які пішли за покликом служіння. Якщо ви хочете збудувати успішну країну, ви не можете цього зробити без успішної партії. Немає у світі жодного подібного прикладу, тому я це будую», – зазначив міський голова Львова.

Крім того мер розповів, що особисто він на минулих виборах пішов на третій термін на посаді мера міста. Він відзначив, що фактично вперше, можливо в історії нашої української дійсності, він пішов на вибори з чіткою програмою «Львів–2020», де за кожним пунктом розписано, що та як потрібно зробити. 

To Top