Суспільство

ФК «Хуст» ніяк не може досягти позитивного результату

ФК «Хуст» ніяк не може досягти позитивного результату


Наразі «Хуст» іде на передостанньому місці групи А Першої ліги України з футболу. В активі закарпатської команди 11 очок, що на одне більше, ніж у харківського «Металіста», який замикає турнірну таблицю. Якщо вересень був успішним для нашої команди (три перемоги і одна нічия), то в жовтні та першій половині листопада хустяни лише програвали (статистика забитих-пропущених м’ячів у цих іграх – 4:18).

До завершення першого етапу чемпіонату залишилося два тура. Спочатку «Хуст» на виїзді зіграє з тернопільською «Нивою», а потім у рідних стінах прийме харківський «Металіст». У цих іграх необхідно буде набрати якомога більше очок, аби на другому етапі чемпіонату почувати себе краще. Навесні закарпатській команді доведеться боротися за збереження прописки у другому за силою футбольному дивізіоні України.

Зазначимо, що лідерами Першої ліги України з футболу сезону 2023/24 є «Карпати» Львів (група А) та «Інгулець» Петрове (група Б), які набрали 39 і 38 очок відповідно. У групі А на другому місці йде «Епіцентр» Кам’янець-Подільський (27 пунктів), а в групі Б – «Вікторія» Суми (30).

To Top