Новини Франківська

Допомога на Авдіївський напрям: очільник Івано-Франківської громади передав військовим гостинці Новини Івано-Франківська

Чергову допомогу захисникам з Івано-Франківської територіальної громади відправили на фронт. Її особисто повіз міський голова Руслан Марцінків на одну з найнебезпечнішу натепер ділянку фронту – Авдіївський напрямок. Там наші хлопці несуть службу та борються з окупантом. Захисникам повезли автівку, fpv-дрони та мавіки.


«Ми їздимо практично у всі напрямки, де є військовослужбовці чи частини, які мають відношення до Івано-Франківської територіальної громади і області. Та де проходять службу наші мешканці Івано-Франківської територіальної громади. На даний час це Авдіївський напрямок. Ми забезпечуємо військовослужбовців як транспортними засобами, так і тим, що їм зараз необхідно fpv-дронами», – каже директор КП «Полігон ТПВ» Євген Данилюк.

Для 79-ї окремої десантно-штурмової бригади пригнали позашляховик та закупили дрони-камікадзе. Саме так звані fpv-коптери наразі дуже необхідні військовим, тому їх передали також і 110-й окремій механізованій бригаді імені Марка Безручка та 72 бригаді ім. Чорних Запорожців. 


«Машини – це розхідний матеріал. На жаль, машини досить часто пошкоджені обстрілами, тому постійно передаємо для військових. А дрони-камікадзе – зараз дуже важливо їх мати багато, тому що наші хлопці зараз обороняються на цьому напрямку. Дуже важливо палити чужу техніку і просто зупиняти наступ. І найкраще це робити дронами, артилерією і дронами. Артилерію ми не можемо купити за кошти міста, тому купляємо спорядження для того, щоби допомагати», – розповідає Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Також франківським бійцям, які служать у складі 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців міський голова особисто вручив відзнаки «За честь і звитягу»,  а також подарував бійцям годинники. Це вже не перша і далеко не остання поїздка з допомогою від громади для наших захисників. Особливо у зимовий період хлопцям дуже потрібні речі побуту, одяг, спорядження і, звичайно ж дрони. 


«Варто їздити, бо хлопці просять допомоги. Допомога потрібна їм. Знову були запити, по їх запитах і веземо те, що найбільше їм потрібно. Є і сезонні потреби, бо хлопцям взимку потрібна і термобілизна, і шкарпетки теплі, і взуття, теплий одяг, спальні мішки тепліші», – розповідає директор КП «Муніципальна інспекція», голова ГО «Східний фронт» Михайло Шутак.

Під час поїздки міський голова Руслан Марцінків спільно з очільником Авдіївської міської військової адміністрації Віталієм Барабашем домовились про підписання угоди про співпрацю між містами.

Допомога на Авдіївський напрям: очільник Івано-Франківської громади передав військовим гостинці

 

To Top