Представлено нові фотографії Mercedes-Benz EQG – Автоновини

Німецька компанія показала фото електричного позашляховика Mercedes-Benz EQG та розповіла, що автомобіль здійснить свій офіційний дебют вже наступного року. 

Наразі технічні деталі новинки виробник ще тримає у секреті. Проте у короткому підписі до зображень автомобіля, компанія охарактеризувала його як “ікону справжнього бездоріжжя”. Також наголосивши на поєднанні елегантності та передової електричної технології у стилі “справжньої G-Class”.

Шпигунські фотографії попередньо показали, що інтер’єр новинки буде трохи відрізнятися від серійної моделі з двигуном внутрішнього згоряння. Авто матиме нове кермо, оновлену центральну консоль та центральну панель.

Планується, що новий EQG від Mercedes-Benz отримає чотиримоторну силову установку. Також передбачається тяговий акумулятор із запасом ходу понад 600 км. Це досягається незважаючи на велику масу позашляховика та відносно невисокі показники аеродинамічного опору. Крім того, компанія Mercedes-Benz активно працює над запуском серійного виробництва батарейного варіанту G-Class.

Автозапчастини до Mercedes тут – https://exist.ua/uk/mercedes-cars/

Источник

To Top