ПОЛІТИКА

Меркель заявила про відхід з політики

Ангела Меркель піде з політики в 2021 році.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель підтвердила свій відхід з політики в 2021 році, інформує Ukr.Media.

Про це вона повідомила на прес-конференції, повідомляє Der Spiegel.

Зокрема, канцлер заявила, що не має наміру брати участь у виборах 2021 року на посаду канцлера і зазначила, що по закінченню строку повноважень у неї буде "інше життя".

Крім того, вона прокоментувала своє здоров'я. Меркель підкреслила, що розуміє весь інтерес громадськості до стану свого здоров'я, однак вважає, що це особисте питання. Вона запевнила, що в змозі працювати.

"Ви мене знаєте, я можу робити цю роботу… В 2021 році я закінчу свою політичну роботу, але, сподіваюся, у мене буде інше життя, яке я б воліла прожити в здоров'ї", — наголосила німецький лідер.

На уточнювальне запитання одного з журналістів, як у неї справи, Меркель сказала, що добре.

Нагадаємо, раніше Меркель в третій раз за місяць стало погано на зустрічі на вищому рівні. Канцлера знову кинуло в тремтіння на офіційному заході. Це сталося в Берліні під час зустрічі з прем'єр-міністром Фінляндії Антті Рінне.

Схожі випадки сталися з нею під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським і президентом Німеччини Франк-Вальтером Штайнмайером. Німецькі ЗМІ писали про те, що користувачі соцмереж пов'язують стан канцлера Німеччини з хворобою Паркінсона або перевтомою.

Меркель заявила, що не має проблем зі здоров'ям. Німецький канцлер запевнила, що відчуває себе відмінно і не має великих проблем зі здоров'ям.

Додамо, Меркель 17 липня виповнилося 65 років. Раніше вона заявила, що йде з поста Християнсько-демократичного союзу і не буде балотуватися на виборах в бундестаг у 2021 році.

Нагадаємо, 11 липня після трьох інцидентів з тремтінням протягом одного місяця канцлер Німеччини Ангела Меркель змінила протокол церемонії зустрічі іноземного гостя.

Меркель приймала у Берліні нового прем'єра Данії Метте Фредеріксена. Зустріч проходила на тлі стурбованості з-за стану здоров'я канцлера після кількох інцидентів з її неконтрольованим тремтінням.

При прийнятті іноземних лідерів з військовими почестями Меркель і її гість традиційно слухають національні гімни стоячи, однак на цей раз канцлер провела церемонію сидячи.

To Top