Honda відкрила завісу над оновленою Acura TLX – Автоновини

В Америці відбулась презентація оновленої Acura TLX. Цей спортивний седан класу D, що належить до лінійки преміум-авто Honda, отримав оновлення та вийде у продаж наприкінці листопада.

Згідно з інформацією на офіційному вебсайті японської марки, зовнішній вигляд седана Acura TLX 2024 року залишився майже без змін, зберігши гострі лінії дизайну з довгим капотом і кутастим силуетом. Освіження моделі підкреслює перероблена решітка радіатора. Крім цього, тепер 19-дюймові колісні диски стали стандартними, а в топовій модифікації Type S використовують 20-дюймові колеса.

Усередині Acura TLX оснащення стало більш розкішним навіть у базовій комплектації з шкіряним оббиванням. Додано передову цифрову приладову панель, а екран мультимедіа системи збільшений до 12,3 дюймів. В моделі 2024 року також покращено базову комплектацію: тепер вона включає якісну аудіосистему ELS Studio та бездротовий зарядний пристрій для телефонів, а версія Type S доповнена проектором на лобове скло та системою камер для огляду навколишнього простору. Плюс до цього, удосконалено систему моніторингу “мертвих” зон.

Під капотом нової Acura TLX залишилися відомі турбодвигуни — 2,0-літровий двигун потужністю 276 кінських сил у стандартній версії та 3,0-літровий V6 із 360 кінськими силами у комплектації Type S. Спортивний седан обладнаний десятиступеневою автоматичною трансмісією, причому більш потужна версія має систему повного приводу.

Автозапчастини до Acura – https://exist.ua/uk/acura-cars/

Источник

To Top