Новини Тернополя

Підпалили траву та втекли: на Тернопільщині розшукали двох порушників

Двох порушників, які майже місяць тому підпалили суху траву та утекли, розшукали. Тепер відповідальності не уникнути і на них чекає штраф, – повідомляють у Кременецькому районному управлінні ГУ ДСНС України у Тернопільській області. 

Провідний інспектор Кременецького РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області 13 вересня на території Лановецької ТГ проводив рейд щодо недопущення спалювання сухої рослинності громадянами та виявлення осіб, які здійснюють ці дії. Прямуючи по вулиці Незалежності в м. Ланівці виявив двох громадян, які спалювали суху рослинність на землях сільськогосподарського призначення. Під час профілактичної розмови між порушниками та працівником ДСНС виник словесний конфлікт, після чого палії сухої рослинності втекли з місця події.

Дії, які вчиняли порушники та транспортний засіб на якому вони втекли, були зафіксовані інспектором на відеокамеру і матеріали справи передано до працівників поліції для проведення розшукових дій з встановлення осіб. Завдяки вмілим та професійним діям працівників відділення поліції 2 – м.Ланівці Кременецького РВП ГУ НП в Тернопільській області було встановлено особи громадян, котрі здійснювали спалювання сухої рослинності 13.09.2023, чим вчиняли дії за які передбачена адміністративна відповідальність згідно ч.1 ст. 77-1 КУпАП.

Сьогодні на порушників склали протоколи про адміністративне правопорушення і розглядається питання про притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від 3 060 до 6 120 грн.

Пам’ятайте, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, сухої рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, карається законом у вигляді штрафу для громадян від 3 060 до 6 120 грн.для посадових осіб 15 300 до 21 420 грн., – нагадують у ДСНС.

Фото ілюстративне

To Top