Суспільство

На Закарпатті стартувало опитування для молоді

Вивчити потреби й інтереси молоді, сприяти розвитку молодіжної політики в громадах і регіоні загалом покликане спеціальне опитування, яке сьогодні запустила Молодіжна рада при Закарпатській ОДА.

«У нас є багато активної молоді, яка прагне реалізувати свої креативні ідеї та плани в громадах, але не знає, з чого можна почати та як діяти, – розповіла на брифінгу голова Молодіжної ради при ОВА Вікторія Кенідра. – Якраз це анкетування допоможе дізнатися про ті проблеми, що турбують молодь не лише в обласному центрі, а й в усіх територіальних громадах».

За її словами, результати опитування представлять та обговорять на обласному молодіжному форумі, що відбудеться на початку листопада. Також їх опублікують в окремому посібнику і врахують у формуванні роботи молодіжних рад на наступний рік.

Анкетування, зокрема, охоплює питання щодо функціонування молодіжних рад у громадах, учнівського та студентського самоврядування, рівня комунікації між молоддю й органами місцевої влади, наявності чи відсутності необхідної інфраструктури для цього тощо.

Пройти опитування закликають людей від 14 до 35 років – місцевих мешканців і вимушених переселенців, яких також важливо залучати до участі в житті громади та нашої області.

Опитування доступне на порталі «Допомога Закарпаття» за посиланням. Учасникам не потрібно реєструватися чи залишати особисті дані на платформі.

Проєкт запустили за сприяння департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій, управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Закарпатської ОВА.

Долучайтеся до анкетування та до команди тих, хто власноруч творить успішне майбутнє свого регіону і країни!


« повернутися

To Top