КУЛЬТУРА

У Хмельницькому планують здати в оренду приміщення під мостом на річці Південний Буг

Приміщення розташовані під мостом на КамПриміщення розташовані під мостом на Кам’янецькій. Фото: prozorro.sale

Приміщення передають в оренду вперше.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір віддати в оренду приміщення, які розташовані під мостом через річку Південний Буг на вулиці Кам’янецькій. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Аукціон запланований на 1 травня.

Мова йде про приміщення в районі шлюзного мосту на вулиці Кам’янецькій, загальною площею 196,8 квадратних метра.

Об’єкт оренди складається з трьох приміщень. А саме: приміщення площею 31,2 квадратних метра, приміщення площею 67 квадратних метра та 98,6 квадратних метра відповідно.

Нежитлові приміщення розташовані під мостом в центральній частині міста. Вхід до приміщень окремий, через двоє металевих воріт та металеві двері. Санвузол відсутній. До приміщень заїзду та парковки немає.

Вигляд приміщень з середини. Фото: prozorro.sale

Зазначають, що ці приміщення можуть бути використані як заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Варто додати, що переможець торгів зможе передавати приміщення в суборенду. Але також є додаткові умови оренди приміщень – виконання благоустрою території.

Стартова вартість оренди на місяць складає 3901 гривні.

Нагадаємо, що у квітні Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір віддати в оренду два приміщення, які розташовані у будівлі кінотеатру імені Тараса Шевченка на вулиці Проскурівській, 40.

To Top