Новини Берегово

Мережа медичиних закладів PREVENTION відкрила нове відділення у Берегові

Мережа медичиних закладів PREVENTION відкрила нове відділення у Берегові

26/04/2023


Перегляди
1634


Коментарі
0

Медичний центр PREVENTION знаходиться в сучасній новобудові по вул. Тіноді, 44

У березні в місті Берегово запрацювало нове відділення мережі медичних закладів PREVENTION, яка займає провідне місце в сфері приватної медицини Закарпаття. До мережі PREVENTION відноситься госпіталь в с. Великі Лази, поліклінічні відділення в усіх великих містах нашого регіону та служба медичних перевезень. Детальніше по новий медичний центр PREVENTION у Берегово розповів генеральний директор та водночас головний лікар мережі Віктор Олександрович Петров.

Петров1.jpg

Мережа PREVENTION працює на Закарпатті з 2015 року та завжди славилась наданням якісних медичних послуг за доступною ціною. Саме це поєднання плюс команда висококласних лікарів, завоювали прихильність величезної кількості пацієнтів, з якими за багато років стали уже свого роду великою родиною. Саме тому важливо, щоб пацієнти могли отримувати якісні медичні послуги близько від дому чи місця роботи, в зручних для них локаціях.

Медичний центр PREVENTION в м. Берегово знаходиться в сучасній новобудові по вул. Тіноді, 44, поруч є паркінг для великої кількості авто.

У новому відділенні в Берегово приймають спеціалісти:

    – Сімейний лікар

    – Педіатр

    – Гастроентеролог

    – Інфекціоніст

    – Гінеколог

    – Лікар ультразвукової діагностики

Петров2.jpg

Петров3.jpg

І це лише початок! Перелік спеціалістів буде доповнюватись для того, щоб пацієнти могли отримати повний спектр медичних послуг в медичному центрі.

Водночас працює пункт здачі аналізів, УЗД діагностика та ЕКГ.

У медичному центрі PREVENTION можна підписати декларацію з сімейним лікарем та педіатром, а також МЦ співпрацює з усіма страховими компаніями на ринку, тож застраховані пацієнти можуть отримати медичні послуги світових стандартів у м. Берегово.

Медичний центр PREVENTION в м. Берегово працює для вас з понеділка по суботу.

Записатись на прийом можна за телефоном: 0800 216 115

Актуальна адреса: Закарпатська область, м. Берегово, вул. Тіноді, 44

Дізнатися більше мережу медичних закладів PREVENTION можна на сайті: https://prevention.in.uaтекст-ху.PNG

To Top