Новини Франківська

До Гранд базару без перешкод – Новини Івано-Франківська

Місто продовжує ставати кращим. Ремонтні роботи розпочали на вулиці Василя Стуса біля Гранд базару. Мікрорайон тут чималий, а тому мешканців багато. Комунальникам міський голова Руслан Марцінків доручив зробити благоустрій. Ремонтують дорогу та тротуари, а також облагороджують зони відпочинку. 

«Ми тут робимо і тротуар, і велику ділянку біля будинку, магазину. Велика територія, понад 2 тисячі квадратних метрів. На тротуарі ми, власне, робимо вирівнювання поверхні. Тут було дуже погане верхнє покриття, були ями. Зробили ми там 3 великі лунки, посадимо 6 дерев. Також продовжили частково доріжки пішохідні. А на цій території, де зараз ведуться роботи І теж проїзд вирівнюємо, робимо його зручним і безперешкодним», – розповідає перший заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук. 

Молода мама Марія Лутчин живе у цьому мікрорайоні багато років. Каже, асфальт на дорозі зійшов давно, а по тротуарах було і справді тяжко пройти, особливо з візочком і дитиною. Однак попри теперішні незручності, впевнена, вже зовсім скоро тут буде комфортно та зручно.  

«Ремонт був дійсно дуже потрібен. Оскільки там було багато вибоїн, візочком було складно їхати та просто перейти було складно. Зараз, думаю, все покращиться. Трішки є незручність, поки йде ремонт, але все йде до кращого, я думаю, що все буде гарно тут», – каже мама в декреті Марія Лутчин. 

Окрім відремонтованих дороги та тротуарів на Стуса ще буде гарне озеленення, обіцяють комунальники. Тим часом програма благоустрою в Івано-Франківську успішно реалізовується, каже міський голова Руслан Марцінків. 

«Тут великий плац робиться. І дійсно люди дуже просили. Тут і вихід до магазину, і вихід на зупинку, і вихід в мікрорайон і до школи. Ми прийняли рішення зробити гарно благоустрій, щоби люди не ходили по болоті. І продовжуємо програму благоустрою міста Івано-Франківська, незважаючи ні на що в планах 50 тротуарів  і ми це якраз зараз робимо. Один з цих 50 – це саме тротуар на Гранд базарі», – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. 

Дороги (у місті та селах нашої ТГ), а також тротуари місто цього року активно оновлює. Попри тяжкий час у країні, тилове місто Івано-Франківськ повинно жити і розвиватись, резюмує міський голова Руслан Марцінків. 

До Гранд базару без перешкод

 

To Top