КУЛЬТУРА

Будівлю колишнього протитуберкульозного диспансеру в Хмельницькому хочуть продати майже за два мільйони

Будівля потребує капітального ремонтуБудівля потребує капітального ремонту. Фото: prozorro.sale

Будівля знаходиться на вулиці Житецького, 22.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради виставило на продаж приміщення колишнього протитуберкульозного диспансеру.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про продаж будівлі колишнього міського протитуберкульозного диспансеру загальною площею 493,6 квадратних метрів на вулиці Житецького, 22. А саме про двоповерхову цегляну будівлю без підвалу, яка ззовні облицьована керамічною плиткою. Раніше це був лікувальний корпус.

В будівлі 1960 року будівництва передбачене місцеве опалення, водопровід та каналізація, електропостачання (на сьогодні всі мережі відключені). Будівля тривалий час не використовується і зараз потребує капітального ремонту.

Стартова вартість нерухомості – 1,7 мільйона гривень. Аукціон планують провести 10 травня.

Нагадаємо, що кілька років тому міський протитуберкульозний диспансер перепрофілювали в комунальне неприбуткове підприємство “Хмельницький міський медичний центр для спеціалізованої паліативної та хоспісної допомоги”

В січні 2022 року в одному з приміщень на вулиці Житецького, 22 відкрили нове відділення Хмельницької міської лікарні — паліативної та хоспісної допомоги.Але є приміщення колишнього диспансеру, які не задіяні у господарчій
діяльності.

Нагадаємо, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради наприкінці березня провело торги з продажу нежитлового приміщення вартістю 1,85 мільйона гривень. Переможцем стала Добжанська Юлія Володимирівна.

To Top