Volvo готується до випуску свого найбезпечнішого електричного кросовера Volvo EX30 – Автоновини

Ця майбутня модель вирізняється своїми винятковими функціями безпеки, заснованими на 96-річному досвіді інновацій Volvo у цій галузі. Будучи відомим лідером у сфері автомобільної безпеки, Volvo завжди встановлювала для себе високі стандарти, і EX30 не є винятком. Компанія прагне безпеки як пасажирів, так і інших учасників дорожнього руху, особливо в складних міських умовах.

Наприклад, аварії за участю велосипедистів часто трапляються, коли двері автомобіля несподівано відкриваються на жвавих міських вулицях. Ці інциденти, відомі як «дверні аварії», спричиняють значну частину зіткнень, пов’язаних з велосипедистами, у деяких містах – до однієї п’ятої всіх зареєстрованих велосипедних аварій. Тільки у Великій Британії Cycling UK повідомляє, що в середньому 60 людей гинуть або отримують важкі травми щороку через двері автомобіля.

Щоб зменшити кількість подібних випадків, майбутній Volvo EX30 оснащений системою попередження про відкриття дверей. Ця система використовує візуальні та звукові сигнали, щоб попередити пасажирів, коли вони збираються відкрити двері на шляху велосипедиста чи іншого учасника дорожнього руху.

Будучи найменшим позашляховиком у лінійці Volvo Cars, новий EX30 надає пріоритет безпеці такою ж мірою, як і можна було б очікувати від автомобіля Volvo. Використовуючи унікальний досвід бренду в області техніки безпеки та дослідження реальних аварій, EX30 розроблено для захисту водія та пасажирів у разі зіткнення. Це досягається завдяки найсучаснішим технологіям та преміальному структурному дизайну, який відповідає амбітним стандартам безпеки бренду.

Захист пасажирів всередині автомобіля завжди був головним пріоритетом для компанії Volvo. Конструкція EX30 володіє посиленим каркасом безпеки, стійками A, B та C, а також дахом, який виготовлений з високоміцної сталі різних форм, що ефективно амортизують можливі удари при зіткненні.

EX30 також оснащений дальньою бічною подушкою безпеки на внутрішній стороні сидіння водія, яка призначена для зменшення травм голови та грудної клітки під час бокових зіткнень. Крім того, Volvo EX30 пропонує розширений набір нових функцій активної безпеки, які допомагають захистити пасажирів як всередині, так і ззовні автомобіля.

У стандартну комплектацію EX30 входить нова вдосконалена система попередження водія. Крім практичного виявлення на кермовому колесі, автомобіль також оснащений спеціальним датчиком, розташованим за кермом, який працює за потужними алгоритмами і виявляє рухи очей та обличчя водія близько 13 разів на секунду. Це дозволяє EX30 розпізнавати, коли водій відволікається, відчуває сонливість або неуважний.

У міському середовищі нова функція автоматичного гальмування на перехрестях призначена для запобігання аваріям. Якщо інший автомобіль несподівано перетинає шлях кросовера спереду, система автоматичного гальмування зупиняє автомобіль і допомагає зменшити або уникнути зіткнення.

7 червня новий електричний позашляховик Volvo EX30 зробить свою світову прем’єру. У той самий день він також буде доступний для бронювання в США.

Деталі до Volvo тут: https://exist.ua/uk/volvo-cars/ 

Источник

To Top