ПОЛІТИКА

Команди кандидатів у президенти уклали тристоронню угоду

Ввечері 16 квітня штаби кандидатів повинні продовжити переговори стосовно дебатів.

Команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК "Олімпійським". Про це на брифінгу 16 квітня розповів представник штабу Порошенка Олег Медведєв, інформує Ukr.Media.

"Сьогодні вранці було укладено тристоронню угоду, підписану НСК "Олімпійським", представниками виборчих штабів Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Це — тристоронній договір про оренду стадіону на вечір 19 квітня", — повідомив він.

Також за його словами, ввечері 16 квітня штаби кандидатів повинні продовжити переговори.

"Наші представники збираються обговорювати регламент цих дебатів. Поки у нас різні бачення: одна сторона налаштована на шоу, ми — на проведення повноцінної дискусії", — сказав Медведєв.

У команді чинного президента запевнили, що Порошенко згоден на дебати на стадіоні 19 квітня, але, за словами Медведєва, це повинна бути "змістовна кількагодинна дискусія, а не феєричне шоу". "За основу для проведення дебатів повинен бути взятий той формат проведення дискусії, який прописаний в законі. Це — дебати на базі громадського телебачення", — додав він. Водночас, Медведєв додав, що Порошенко буде дотримуватися законодавства в частині організації дебатів.

Він зазначив, що відповідальність за безпеку на стадіоні покладається на Нацгвардію і Нацполіцію, адже на "Олімпійський" прийдуть десятки тисяч людей.

To Top