КУЛЬТУРА

У Хмельницькому провели торги з продажу приміщення у Гречанах вартістю майже два мільйони гривень

Нерухомість продали за 1,85 мільйона гривеньНерухомість продали за 1,85 мільйона гривень. Фото: prozorro.sale

На аукціон прийшов лише один учасник.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело торги з продажу нежитлового приміщення вартістю 1,85 мільйона гривень. Переможцем стала Добжанська Юлія Володимирівна. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажу”.

Раніше сайт “Є” писав, що на продаж виставили нежитлове приміщення загальною площею 430,5 квадратних метра на вулиці Гонгадзе, 20/1 у Хмельницькому. Нерухомість розташована в мікрорайоні Гречани на відстані близько 350 метрів від зупинки громадського транспорту «Олімпійська».

За даними організаторів торгів приміщення потребує ремонту. Стартова ціна була 1,81 мільйона гривень.

На торги прийшов лише один учасник – Добжанська Юлія Володимирівна, яка запропонувала за нерухомість 1,85 мільйона гривень.

За даними порталу YouControl, Юлія Добжанська є приватним підприємцем у Хмельницькому та займається пошивом верхнього одягу.

Нагадаємо, що також виставили Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради приміщення загальною площею 46,7 квадратних метрів у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 106, яке розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку. Вхід в приміщення здійснюється через під’їзд житлового будинку.

Варто зазначити, що приміщення знаходиться в оренді до лютого 2027 року у приватного підприємця. Стартова вартість нерухомості становить 376 тисяч гривень.

Проведення аукціону запланували на 29 березня.

To Top