КУЛЬТУРА

Стару психлікарню на Хмельниччині можуть перетворити у готельний комплекс

Лікарню продали через два роки після першої спробиЛікарню продали через два роки після першої спроби. Фото: prozorro.sale

На аукціоні за приміщення запропонували майже два мільйони гривень.

Хмельницька облрада провела торги з продажу майна обласної психіатричної лікарні №2, ліквідованої у квітні 2019 року. Фірма-переможець, яка володіє мережею готелів, готова заплатити за комплекс 1,89 мільйона гривень. Про це стало відомо зі  сайту “Прозорро.Продажі”.

Хмельницьку обласну психіатричну лікарню №2 ліквідували у 2019 році. Її будівлі загальною площею понад 1 тисячу 391 квадратний метр розташовані на вулиці Шкільній, 24 та 10А, що у селі Городище Шепетівського району.

Приміщення перебувають у задовільному стані. Вони обладнані водопроводом і пожежною сигналізацією. Будівлі розташовані на земельній ділянці площею 2,6629 гектара. Цільове призначення земельної ділянки: «Охорони здоров’я та соціальних послуг». Приміщення можуть використовуватися для проживання внутрішньо переміщених осіб та евакуйованих осіб.

Будівлі намагались продати ще з 2021 року. Стартова ціна лота складала 3,783 мільйона гривень. Але після кількох невдалих аукціонів була знижена.

Цього разу на аукціон прийшов один учасник, який запропонував за будівлі 1,89 мільйона гривень. Мова йде про ТОВ “Сіті Хотелс Менеджмент”, яке володіє мережею готелів “Сіті Парк”.

Власником ТОВ «Сіті Хотелс Менеджмент» є Олена Забродська. Вона також є засновником ТОВ «Амарант» Лтд. Керівником ТОВ «Амарант» Лтд є Оксана Василенко.

За інформацією сайту “Наші Гроші”, готель «Амарант» входить до мережі готелів «Сіті Парк», гендиректором якої є Міхаель Гальперін, що зареєстрований в Ізраїлі.

Раніше сайт “Є” писав, що Міхаель Гальперін виграв інший аукціон облради – з продажу будинку-інтернату у селі Вовківці за 308,4 тисячі гривень.

Міхаель Гальперін має посвідку на постійне проживання в Україні та володіє кількома об’єктами нерухомості у Києві. Крім того, він є засновником ТОВ “Силует-Бц”, яке має нерухомість у місті Біла Церква.

У 2017 році метрополітен Києва виставив на продаж два вагони поїзда метро, у яких закінчився термін експлуатації. У грудні того ж року Міхаель Гальперін їх придбав. Він заплатив за вагони 546 тисяч гривень, щоб перетворити їх на готель.

To Top