Суспільство

Попри війну керівницво Берегівської РВА працює над створенням безбар’єрності в районі

На виконання розпорядження голови Закарпатської ОВА Віктора Микити від 24 квітня 2023 року № 393 «Про план заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрності в Україні на період до 2030 року у Закарпатській області» у територіальних громадах району планується проведення моніторингу та оцінки на предмет безбар’єрності Берегівською районною військовою адміністрацією.

За словами очільника району, сьогодні напрямок створення в Україні безбар’єрного середовища під особливою увагою, ним особисто опікується перша Леді України Олена Зеленська. Ми ж, в свою чергу, маємо зосередитися на заходах, що з урахуванням фінансових можливостей забезпечать максимальний і значимий ефект в частині створення безбар’єрного простору на Берегівщині в умовах війни.

За дорученням очільника Закарпаття, начальник Берегівської РВА Віталій Матій особисто оглянув місця та об’єкти для забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів комунального, житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури Батівської ТГ.

Спільно з головою громади Дмитром Тараненко провели оцінку ряду публічних місць на предмет доступності, зокрема заклади соцзахисту, медичних та освітніх закладів, будівель органів місцевого самоврядування, ЦНАПів, тощо.

Намітили першочергові заходи які будуть проводитись у громаді:

  •  створення програми безбар’єрності;
  • обстеження всіх публічних місць на предмет безперешкодного доступу;
  • визначення об’єктів де необхідно реалізувати заходи;
  • створення умов для безперешкодного доступу населення до об’єктів комунального житлового, громадського призначення.

Крім того, вже протягом одного місяця будуть встановлені пандуси, що відповідають нормам у будівлях амбулаторії смт Батьово та старостаті села Свобода.

Попередні фото запланованих заходів. Виконання у фотозвіті згодом.


« повернутися

To Top