КУЛЬТУРА

Дев’ять підприємців змагались на аукціоні за приміщення на Кам’янецькій

Міськрада продає приміщення на КамМіськрада продає приміщення на Кам’янецькій. Фото: prozorro.sale

Вартість приміщення зросла втричі.

За результатами торгів вартість приміщення у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 106, яке розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку, зросла втричі та склала 550 тисяч гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Ще на початку березня Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради виставило на торги приміщення загальною площею 46,7 квадратних метрів у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 106, яке розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку. Вхід в приміщення здійснюється через під’їзд житлового будинку.

Варто зазначити, що приміщення знаходиться в оренді до лютого 2027 року у приватного підприємця.

Тоді стартова ціна приміщення складала 376 тисяч гривень.

Але аукціон 29 березня не відбувся через відсутність учасників. Після цього стартова ціна приміщення зменшилась вдвічі – до 188 тисяч гривень. І на новий аукціон прийшли відразу дев’ять учасників.

Тож в результаті торгів найбільша пропозиція склала 550 тисяч гривень. Таку суму запропонував Барбарук Володимир Григорович.

За даними порталу YouControl, Володимир Барбарук є співзасновником трьох підприємств: ТОВ “Тріада Поділля”, ТОВ “Фудкорт Поділля” та ТОВ “Мачін Україна”.

Раніше сайт “Є” писав, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради провело торги з продажу нежитлового приміщення вартістю 1,85 мільйона гривень. Переможцем стала Добжанська Юлія Володимирівна.

To Top