Новини Берегово

Меморіал Героям розташують у Берегові на новому місці

Меморіал Героям розташують у Берегові на новому місці

15/05/2023


Перегляди
1045


Коментарі
1

Локацією обрано скверик на розі вулиць Мукачівська та Корятовича

Beregovo.Today стежило за ідеєю створення нового меморіалу героям Небесної сотні та загиблих у новій Вітчизняній війні з самого початку її обговорення, зокрема, повідомляло про громадські слухання, на які мерія запрошувала берегівчан буквально за місяць до початку повномасштабної російської агресії (див. Меморіальний комплекс на честь пам’яті загиблих учасників АТО: можна вносити пропозиції та зауваження)

Нагадаємо, що тоді мова йшла про створення меморіалу поруч із готелем УСБ "Закарпаття" (див. Як виглядатиме новий Пам’ятник героям Небесної сотні та загиблим на російсько-українській війні?)

З повідомлення очільника Берегівської ТГ Золтана Бабяка постає, що локація об’єкту дещо змінилася:

"Ще до початку повномасштабного вторгнення росії Берегівська міська рада задля належного вшанування наших борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, які брали участь у Революції Гідності та боях у зоні ООС мала намір розмістити відповідний меморіальний комплекс. У той час же були проведені й громадські слухання щодо цього проекту.

Наразі ж, згідно з квітневим рішенням виконавчого комітету та погодження з родинами загиблих військовослужбовців, вирішено перенести встановлення меморіальної пам’ятки «Небесної Сотні» та героям, які загинули в зоні АТО на ріг вулиць Мукачівської та Корятовича. Таким чином будуть враховані сьогоднішні історичні реалії та гідно вшановані також наші захисники, які загинули під час повномасштабного вторгнення окупантів. Публікуємо елементи візуалізації проекту (в центрі буде встановлена – скульптура архангела Михаїла авторства Петра Матла)"

герои1.jpg

– повідомив сьогодні зі своєї ФБ-сторінки Золтан Бабяк

To Top