Aston Martin оголосили про свої плани до 2026 року – Автоновини

Компанія сподівається значно розширити свою модельну лінійку. Протягом наступних трьох років компанія планує випустити вісім нових спорткарів з переднім розташуванням двигуна.

Першим у лінійці буде спадкоємець моделі Aston Martin DB11, який отримає назву DB12. Це буде початок серії нових моделей, які об’єднають в собі потужність Формули-1 і розкіш преміум-класу. Докладні характеристики цих нових спорткарів поки не розкриваються.

Після випуску спадкоємця Aston Martin DB11 на ринку з’являться нові версії моделей Aston Martin Vantage і DBS. Однак деталей щодо цих моделей також немає.

Aston Martin також готується до випуску свого першого електромобіля, який планується презентувати в 2025 році. Для розробки цього електричного автомобіля компанія залучила сотні фахівців.

Ці плани випуску нових моделей та перехід до електромобілів свідчать про стратегічні зміни в компанії Aston Martin, спрямовані на розширення ринкової присутності та відповідь на зростаючі вимоги щодо електромобілів у галузі автомобільного виробництва.

 

Источник

To Top