КУЛЬТУРА

На Хмельниччині найбільше подорожчали овочі

Зростання цін на овочі спостерігається вже протягом кількох місяцівЗростання цін на овочі спостерігається вже протягом кількох місяців. Фото: ілюстративне pixabay.com

Але дещо знизилися ціни на олію та яйця.

Протягом лютого на Хмельниччині ціни на харчі й безалкогольні напої зросли на майже на один відсоток. Найбільше продовжують дорожчати овочі. Також фіксується зростання вартості риби, масла та ще кількох продуктів. Про це свідчить останнє дослідження Головного управління статистики у Хмельницькій області.

Отож, минулого місяця овочі здорожчали на 13,2%. Крім того, в межах 6,6-2,2% підвищились ціни на маргарин, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби, масло, кондитерські вироби з борошна, на 1,3-0,3% — на кондитерські вироби з цукру, сири, цукор, молоко, безалкогольні напої, фрукти.

Водночас на 7,6-0,4% знизились ціни на сало, продукти переробки зернових, рис, яловичину, свинину, яйця, соняшникову олію, кисломолочну продукцію.

Подорожчання спіткало й цигарки та алкогольні напої. Вони зросли у ціні на 1,6% та 1,2% відповідно.

«Зниження тарифів на 0,3% зумовлено здешевленням твердого палива на 2,8%. Натомість підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 0,7% спричинило подорожчання послуг лікарень на 2,2%. Крім того, ціни на фармацевтичну продукцію зросли на 0,6%», — зазначили представники обласного управління статистики.

To Top