КУЛЬТУРА

Мільйон за нерухомість: як продавали землю та приміщення у громадах на Хмельниччині

Ділянку в Теофіполі продали за 400 тисяч гривеньДілянку в Теофіполі продали за 400 тисяч гривень. Фото: prozorro.sale

За останній тиждень на торгах продавали нерухомість у Теофіполі, Дунаївцях та Ізяславі.

У Хмельницькій області провели одразу кілька торгів з продажу земельних ділянок та приміщень, вартість яких була вищою за сто тисяч гривень. Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро. Продажі”.

Найактивніший аукціон стосувався продажу земельної ділянки у Теофіполі.

Селищна рада виставила на продаж земельну ділянку площею 0,2196 гектара. Вона розташована на вулиці Заводській та належить до землі громадської забудови.

Ділянка у Теофіполі належить до земель громадської забудови.Фото:prozorro.sale

Землю можна використати для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів).

Стартова ціна ділянки була 308 тисяч гривень. На аукціон прийшли п’ять учасників: Патлай Ірина Олександрівна, Жуковський Василь Васильович, Приватне Мале Підприємство “МС”, Шведа Олександр В’ячеславович, Товариство з обмеженою відповідальністю “Подільське”.

Остання фірма й запропонувала найвищу ціну – 400 тисяч 500 гривень.

Засновниками ТОВ “Подільське” є Фермерське господарство “Огайо-1”, Фермерське господарство “Огайо”, Тітова Людмила Василівна. Бенефіціаром вказаний депутат Хмельницької районної ради Андрій Петринюк.

Ізяславська міська рада виставила на продаж земельну ділянку площею 0,3120 гектара, яка розташована по вулиці Миколи Микитюка. Ділянка визначена як землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та має цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Ділянка у Ізяславі фото:prozorro.sale

Стартова ціна землі була 177,1 тисячі гривень. На аукцін прийшли Галімський Юрій Степанович та Приватне підприємство “Експрес”, яке запропонувало за землю 194865 гривень.

Директором та засновником підприємства є Євгеній Домбровський.

У Дунаївцях виставили на продаж земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0914 гектара.

Ділянка, яка була продана фото:prozorro.sale

Ділянка розташована по вулиці Могилівській та відноситься до земель житлової та громадської забудови. Основне цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Стартова ціна землі становила 150,9 тисячі гривень.

На торги прийшли троє учасників: Кросондович Володимир Анатолійович, Грубій Любов Михайлівна, Решетюк Олег Борисович. В результаті торгів найбільшу суму запропонував Олег Решетюк – 253,1 тисячі гривень.

Крім того, виконавчий комітет Дунаєвецької міської ради виставив на продаж приміщення колишнього старостату загальною площею 85,0 квадратних метрів та сарай загальною площею 77,2 квадратних метрів.

Нерухомість розташована у селі Мала Кужелівка. Стартова ціна за будівлі склала 117 тисяч гривень. Єдиним учасником аукціону стала Катерина Туренок, яка й запропонувала за будівлі 118 тисяч гривень.

Так виглядає колишня адмінбудівля

Тож за результатами торгів загальна сума, яку мають отримати громади від продажу уієї нерухомості, складає майже мільйон гривень.

Раніше сайт “Є” писав, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів аукціон з продажу будівлі колишнього “Промінвестбанку” в Дунаївцях. За результатами аукціону вартість нерухомості склала 901,5 тисячі гривень.

To Top