КУЛЬТУРА

Будинок-інтернат на Шепетівщині може придбати громадянин Ізраїлю, який зробив хостел зі старих вагонів метро

На аукціон прийшов лише один учасникНа аукціон прийшов лише один учасник. Фото: prozorro.sale

Будівлю намагались продати ще з 2021 року.

Громадянин Ізраїлю Міхаель Гальперін може придбати будинок-інтернат у селі Вовківці за 308,4 тисячі гривень, який на продаж виставила Хмельницька облрада. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Вовківецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів ліквідовали в травні 2019 року. Його будівлі загальною площею понад 324 квадрати метрів розташовані на вулиці Гвардійській, 1А, що у селі Вовківці Шепетівського району.

Будівлю намагались продати ще з 2021 року, але попередні аукціони були невдалими. Багато охочих придбати будівлю не було й цього разу. Торги складалися лише з однієї пропозиції, яка повторила стартову ціну – 308,4 тисячі гривень.

Міхаель Гальперін має посвідку на постійне проживання в Україні та володіє кількома об’єктами нерухомості у Києві. Крім того, він є засновником ТОВ “Силует-Бц”, яке має нерухомість у місті Біла Церква.

У 2017 році метрополітен Києва виставив на продаж два вагони поїзда метро, у яких закінчився термін експлуатації.
У грудні того ж року Міхаель Гальперін їх придбав. Він заплатив за вагони 546 тисяч гривень, щоб перетворити їх на готель.

У 2019 році готель відкрили. Для цього над вагонами була надбудована будівля у формі залізничної станції, а в самих вагонах облаштували вісім кімнат — у кожній по чотири спальних місця.

Раніше сайт “Є” писав, що китайські інвестори придбали дві бази відпочинку на Хмельниччині, які виставила на продаж обласна рада.

To Top