Новини Берегово

В Берегові запрацював кіберспортивний клуб «CYBERZONE»

В Берегові запрацював кіберспортивний клуб «CYBERZONE»

13/05/2023


Перегляди
1064


Коментарі
0

Заклад пропонує своїм клієнтам не лише банально пограти на консолях, а і стати частиною кіберспортивного суспільства.

У CyberZone ви можете зіграти в будь-які ігри на будь-яких консолях, включаючи останні видання вашого улюбленого тайтлу. Наші пристрої мають широкий вибір ігор, включаючи шутери, рольові ігри, спортивні ігри та багато інших.

Новий заклад пропонує своїм клієнтам спробувати себе у ролі справжнього кіберспортсмена, адже тут будуть організовуватися турніри з різних видів ігр. Один із перших – це дуже скоро відбудеться відкритий чемпіонат міста з FIFA-23.

Крім цього, в кіберспортивному клубі ви зможете організувати тематичний кубок, наприклад, до дня народження вашої дитини, а за всю атмосферу подбаються працівники клубу.

Прайс-лист на послуги:

Ціна 1 години використання консолів – 50 грн.

Ціна 3 годин використання консолів – 120 грн.

Організація турніру з будь-якої гри до дня народження – 1800 грн (в ціну входить: оренда усіх консолів на день, організація всього змагання, плюс спеціальні кубки та медалі)

Участь у відкритих турнірах згідно обговорених вступних внесків.

Запрошуємо вас завітати до CyberZone і насолоджуватися найкращим ігровим досвідом разом з друзями та іншими гравцями. Наші професійні співробітники завжди готові надати вам підтримку та допомогу у будь-який час.

Працює CYBERZONE кожного дня з 12:00 к.ч. По 21:00 к.ч., а знаходиться за адресою: м. Берегово, пл. Ф. Ракоці ІІ, будинок 3, 2 поверх (Будівля «Укрпошти»).

Знайти нас дуже просто: треба зайти у двір «Укрпошти» та піднятися на 2 поверх.

Також можна з нами звязатися у Фейсбуці на нашій сторінці CyberZone  чи за номером телефону 093 228 07 50


Ciber1.jpg

Ciber2.jpg

Ciber3.jpg

To Top