Компанія Citroen випустила оновлену версію свого флагманського автомобіля Citroen C5 X – Автоновини

Citroen розширює гаму двигунів для C5 X, пропонуючи новий, ще більш ефективний гібридний двигун на початковому рівні — 180 Stop&Start e-EAT8. Цей двигун має потужність 133 кВт (180 к.с.) і доповнює наявні гібридні двигуни моделі, включаючи гібрид Stop&Start 225 e-EAT8.

Ціни на нову версію починаються з 45 350 євро. Завдяки більш доступній ціні в порівнянні з потужнішим двигуном, Citroen спрощує перехід клієнтів на електромобілі. C5 X Plug-in Hybrid 180 поєднує бензиновий двигун потужністю 150 к.с. з електродвигуном потужністю 110 к.с. Батарея має ємність 12,4 кВт/год, що дозволяє автомобілю подолати до 63 км на електриці. Цей новий варіант приводу особливо підходить для клієнтів, які щоденно користуються автомобілем на електриці і використовують двигун  внутрішнього згоряння лише для довших поїздок.

Гібридний C5 X 225 S&S ë-EAT8 отримав додаткове оновлення: рівень оснащення Shine Pack тепер включає стандартну комплектацію Drive Assist Plus 2.0, що робить поїздку ще більш комфортною. Це ще один крок у напрямку напівавтономного водіння.

Система включає в себе адаптивний круїз-контроль з функцією Stop&Go і доповнюється трьома новими функціями, призначеними для використання на дорогах з окремими смугами руху:

  • Напівавтоматична зміна смуги руху: ця функція пропонує водію обігнати транспортний засіб, що рухається перед ним, і змінити смугу руху. Вона працює в діапазоні швидкостей від 70 км/год до 180 км/год.
  • Прогнозування адаптивної швидкості: ця функція рекомендує водієві адаптувати свою швидкість (прискорювати або уповільнювати) відповідно до знаків обмеження швидкості.
  • Адаптація швидкості на поворотах: ця функція оптимізує швидкість автомобіля при проходженні поворотів. Вона працює на швидкостях до 180 км/год.

Деталі до Citroen тут:   https://exist.ua/uk/citroen-cars/ 

 

Источник

To Top