Новини Львова

У Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцеї облаштують навчально-практичний центр відновлювальної енергетики –

26.04.202326.04.2023

Новини

25 квітня під час консультації з питань освіти в рамках проєкту підтримки структурних змін у вугільних регіонах презентували проєкт навчально-практичного центру відновлювальної енергетики.

З вересня у Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцеї навчаються студенти за новою спеціальністю – електромонтер сонячних панелей, яку відкрили у співпраці з німецькою компаніє GIZ. Саме для вивчення цього фаху навчальний заклад потрібно облаштувати належним простором – навчально-практичним центром відновлювальної енергетики. За словами заступника директора ліцею Віталія Яника, центр поділятиметься на 4 зони: майстерню, навчальну лабораторію, відпочинкову зону та методичний кабінет. Його площа становитиме 360 метрів квадратних. Також простір буде забезпечено необхідною технікою, у тому числі і 30 навчальними ноутбуками.

На разі за спеціальністю електромонтер сонячних панелей навчається 26 студентів, яким також допомагають із працевлаштуванням. “Уже вдалося укласти декілька угод із роботодавцями. На наступному курсі студенти проходитимуть практику на підприємствах, що потребують таких спеціалістів”, – розповідає заступник директора ліцею.

Відкрити навчально-практичний центр планують до кінця 2023 року. Наразі учні навчаються монтувати сонячні панелі виходячи із матеріально-технічної бази ліцею.

Частину обладнання та комп’ютери для студентів передала німецька компанія GIZ

To Top