КУЛЬТУРА

У Хмельницькому виставили на продаж приміщення за майже два мільйони гривень

Будівлю у мікрорайоні Гречани оцінили у майже два мільйони гривеньБудівлю у мікрорайоні Гречани оцінили у майже два мільйони гривень. Фото: prozorro.sale

Аукціон пройде наприкінці березня.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради виставило на торги два нежитлових приміщення, від продажу яких планують отримати понад два мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажу”.

Зокрема, на продаж виставили нежитлове приміщення загальною площею 430,5 квадратних метрів на вулиці Гонгадзе, 20/1 у Хмельницькому. Нерухомість розташована в мікрорайоні Гречани на відстані близько 350 метрів від зупинки громадського транспорту «Олімпійська».

За даними організаторів торгів приміщення потребує ремонту.

Приміщення, яке виставили на продаж, розташоване в Гречанах. Фото: prozorro.sale

Частина будівлі не експлуатується, частина приміщення на першому поверсі площею 172,3 квадратних метрів передана в оренду до вересня 2026 року. Розмір місячної орендної плати складає 6752,84 гривень.

Стартова вартість цього приміщення становить 1,8 мільйона гривень.

Також на продаж виставили приміщення загальною площею 46,7 квадратних метрів у будівлі на вулиці Кам’янецькій, 106, яке розташоване в цоколі п’ятиповерхового житлового будинку. Вхід в приміщення здійснюється через під’їзд житлового будинку.

Будівля на вулиці Кам’янецька. Фото: prozorro.sale

Варто зазначити, що приміщення знаходиться в оренді до лютого 2027 року у приватного підприємця.

Стартова вартість нерухомості становить 376 тисяч гривень.

Проведення аукціонів запланували на 29 березня.

Минулого року сайт “Є” писав, що Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради виставило на продаж два нежитлових приміщення, які на даний час знаходяться в оренді. Нерухомість перебуває у центральній частині міста та мікрорайоні “Південно-Західний”.

To Top