ПОЛІТИКА

Глава Нацполіції Сергій Князєв заявив про відставку

Князєв додав, що вважає цей свій крок, «європейським», а також додав: «зараз цей час настав».

Начальник Національної поліції Сергій Князєв оголосив про те, що йде у відставку. Про це 24 вересня він заявив під час прес-конференції в Києві. На початку Князєв протягом двох з половиною годин звітував про результати своєї роботи на посаді голови Нацполіції, а також розповів про успіхи відомства, інформує Ukr.Media.

Князєв підсумував свою промову заявою про відставку. Після цього він сказав «маю честь» і вийшов із залу.

«Я дуже люблю свою роботу. Повністю віддавав і віддаю себе їй. Це дійсно справа мого життя, якій я віддав 28 років. Але я прийняв рішення подати у відставку. І я щойно повернувся від глави МВС, якому передав заяву щодо мого звільнення», — поінформував він.

Князєв додав, що вважає цей свій крок, «європейським», а також додав: «зараз цей час настав». На прохання журналістів прокоментувати свій вчинок Князєв відповів «я все сказав». "За цей час у ЗМІ неодноразово з'являлись брудні історії, на які я не звертав уваги, тому що знав, що роблю свою роботу правильно, чесно і мені ніколи було про це довго думати. Голова Національної поліції — це не політична посада і поліція — це не політичний орган", — розповів він.

Сергій Князєв понад 20 років служить в органах МВС. З 1992 року очолював низку обласних управлінь міністерства та поліції. Наприклад, у 2014 році був призначений в Донецьку область, в 2015 році керував правоохоронцями в Закарпатті, у 2016-му — у Рівненській області. Також очолював Департамент карного розшуку Нацполіції України.

To Top