КУЛЬТУРА

Вперше за два роки облрада змогла провести аукціон з продажу бази медпостачання

Торги за приміщення відбулись вперше за два рокиТорги за приміщення відбулись вперше за два роки. Фото: prozorro.sale

Ціна нерухомості знизилась майже втричі.

Хмельницька обласна рада провела аукціон з продажу бази спеціального медичного постачання, вартістю 1 мільйон 146 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про склад №1161 Хмельницької обласної бази спеціального медичного постачання. Він розташований на вулиці Ломоносова, 2, що у Грицеві Шепетівського району.

Загальна площа складського комплексу становить 2 тисячі 22 квадратних метрів. Крім кількох складів, до майна належать прохідна, підвал, пожежний резервуар, зовнішня каналізація, огорожа й теплотраса. Поблизу є лікарня та водонапірна башта. В описі вказано, що всі будівлі комплексу одноповерхові цегляні, електрифіковані та в задовільному стані.

Вперше продати нерухомість хотіли ще в середині 2021 року. Тоді ціна комплексу становила понад 2 мільйони 978 тисяч гривень. Але бажаючих придбати не було.

З того часу обларада кілька разів намагалась провести торги, а ціна за складське приміщення знижувалась.

Цього ж разу аукціон відбувався на пониження ціни. На торги прийшли два учасники: Гладюк Леся Богданівна та ТОВ “Еко Трейд Юкрейн”. Друга компанія якраз і запропонувала більшу суму – 1,146 мільйона гривень.

За даними порталу Youcontrol, директором та засновницею ТОВ “Еко Трейд Юкрейн” є Тетяна Бубенок.

ЦІкаво, що ТОВ “Еко Трейд Юкрейн” та їхній конкурент на торгах Гладюк Леся Богданівна використовують один й той самий номер мобільного телефону. Більше того, на деяких майданчиках можна знайти інформацію, що Тетяна Бубенок є контактною особою у ФОП Гладюк Леся Богданівна.

Тож обидва учасника аукціону можуть бути пов’язані.

Нагадаємо, що китайські інвестори придбали дві бази відпочинку на Хмельниччині.

To Top